Стільниковий полікарбонат Placarb — це полімер, який профільований в панелі (можливо різна кількість шарів) із внутрішніми поздовжніми ребрами жорсткості.
Листи полікарбонату ТМ Placarb захищені від негативної дії УФ-випромінювання завдяки особливому покриттю (нанесеному за допомогою співекструзії). Це дозволяє їм витримувати вплив навколишнього середовища протягом 10 років без погіршення якостей та зі збереженням усіх характеристик. Саме тому не вигоряють предмети, що знаходяться у приміщеннях, які застелені полікарбонатом.
Співекструдований шар УФ-захисту дозволяє листам без проблем переносити будь-яку негоду. Рівномірне сплавлення шару та базового полімеру забезпечується тим, що матеріал шару — такий самий полімер. Цей шар не відшаровується після тривалого використання на відкритому повітрі або коли лист згинають. Лист встановлюється так, щоб шар УФ-захисту був зовні.
Європейська класифікація відносить листи пористого полікарбонату TM Placarb до класу В1 (самозагасні важкозаймисті матеріали). При пожежі не виділяються токсичні речовини, також такі листи відрізняються вищим рівнем вогнестійкості, ніж інші пластикові матеріали. Листи стають м'якими, це можливо завдяки незначній вазі, особливостям структури та такій характеристиці, як самозагасання. У них з'являються отвори, а всадження пластику в протилежний від джерела вогню бік зупиняє поширення полум'я.
Полікарбонат сота ТМ Placarb — один з найкращих покрівельних матеріалів, він не гігроскопічний, але під час монтажу листів, до каналів може потрапляти волога, особливо якщо вологість повітря підвищена. Таким чином, усередині секційних просторів може утворитися конденсат, що згодом викличе часткове помутніння і підвищить ймовірність зеленіння та псування всього листа. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно використовувати стрічку для закриття торців (відкритих секційних порожнин). Це дозволить не лише запобігти названій проблемі, але й уникнути попадання всередину листа пилу, що дозволить йому залишатися прозорим. Якщо все ж таки конденсат з'явився, його можна видалити за допомогою продування порожнеч стисненим повітрям.