
Розширення асортименту покрівельної продукції від КФЦ!
Еталон архітектурної естетики — керамічна черепиця ERLUS.
Ціна покрівлі з керамічної черепиці ERLUS досить висока, але вона повністю виправдовує себе неперевершеною довговічністю та винятковими декоративними властивостями.
Керамічна черепиця ERLUS найвищої якості виготовляється на єдиному заводі німецького концерну ERLUS AG і лише у Німеччині. Виробництво унікальної черепиці концерну ERLUS AG розпочалося майже 160 років тому у старовинному місті Ергольдсбах (земля Баварія), де з найдавніших часів відомі поклади глини унікальної якості.
Природні властивості баварської глини дозволяють отримувати з неї черепицю з неперевершеними технічними та естетичними характеристиками. Завдяки цьому, керамічна черепиця ERLUS чудово зарекомендувала себе при експлуатації у найжорсткіших погодних умовах. Досягти подібних якостей також стало можливим завдяки застосуванню ангобуючих засобів, покликаних не тільки створювати чудову глянцеву поверхню черепиці, але й захищати глиняну основу, роблячи її надміцною і довговічною.
Саме ці характеристики керамічної черепиці даного виробника, разом із різноманіттям форм та кольорів сприяли широкому поширенню продукції компанії ERLUSE не тільки на європейському ринку, а й у всьому світі.